Hastane İş İlanları

Mudanya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mudanya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mudanya Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Mudanya Devlet Hastanesi iş ilanlarını İşkur üzerinden duyuruları takip edebilirsiniz. İşkur güncel iş ilanlarını alt kısımdaki linklerden takip edebilirsiniz.

Mudanya Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Mudanya Devlet Hastanesi ilk olarak 1937 senesinde sağlık sektöründe var olmuştur. Bir iş adamı olan Hayri İpar tarafından yaptırılan hastane ilk olarak bir sağlık yurdu olarak çalışmıştır. Bir süre bu şekilde hizmet verdikten sonra sağlık merkezi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen yıllar içerisinde 15 yatak olan kapasitesi devamlı olarak artmıştır. En son Sağlık Bakanlığı tarafından yeni bir bina yaptırılarak burada faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu yeni hizmet binası 15 bin metrekarelik bir kapalı alanda hizmet vermeye devam ediyor.

Mudanya Devlet Hastanesi sağlık sektöründeki derin birikimini ve altyapısını etkin bir şekilde kullanarak Mudanya halkı ve çevre bölgelerden gelen hastalara bu tecrübe ve birikim ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Mudanya Devlet Hastanesi Bursa Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösterir. Bünyesinde alanında uzman olan bir kadro ile çalışmaktadır. Her biri donanımlı olan hekimlerin dahil olduğu bu kadroda temel tıbbi birimlerde uzman doktorlar yer almaktadır. Ayrıca sağlık personelinin oluşturduğu ekip de tecrübeli ve işini seven personelden oluşmaktadır.

Mudanya Devlet Hastanesi birçok konuda profesyonel ve nitelikli bir hizmet vermektedir. Özellikle bebek dostu hastane olarak seçilmiş olan Mudanya Devlet Hastanesi doğum, doğum öncesi ve sonrası süreçlerde oldukça başarılı bir çalışma sürdürmektedir. Bu sayede Mudanya ve çevre halkı tarafından, doğum süreçlerinde ve öncesi ya da sonrasında ebeveynlerin tercihleri arasında yer almakta ve ihtiyaçlarına fazlası ile cevap veren bir kurum olmaktadır. Mudanya Devlet Hastanesi tüm birimlerinde benzer bir çalışma sürdürür. Poliklinik hizmetleri, yataklı servisleri, acil servis hizmeti, laboratuvar hizmetleri, ameliyathaneleri, radyoloji bölümü ve yoğun bakım üniteleri ile birlikte bütüncül ve profesyonel sağlık hizmeti veren bir kurum olmaktadır.

Mudanya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

En güncel açık olan iş başvurusu için buraya tıklayınız. İşkur arama sayfasına mudanya devlet hastanesi yazarak güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Eğer iş ilanı yoksa ara ara kontrol edebilir ve duyuruları takip edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak İşkur sisteminde yayınlanan kurum dışı ilanları da görebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Mudanya Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Mudanya Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Mudanya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Mudanya Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Aydınpınar Mevkii Sarı Cadde Mudanya / Bursa
Mudanya Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0224 280 16 00
Mudanya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://www.bursasehirhastanesi.net/

En güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu