Mağaza İş İlanları

Mudo İş Başvurusu

Mudo iş başvurusu ve personel alımı ilanları için insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tıklayacağınız sayfa üzerinden hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mudo Hakkında Bilgi

Mudo markasının temelleri ilk olarak 1964 senesinde Beyoğlu’nda bir pasajda atılmıştır. Küçük bir dükkan ile başladığı yolculuğunda dünyadaki moda trendlerini müşterilerine sunan Mudo bu konuda sektöre küçük ama iddialı bir adım atmıştır. Daha sonra hazır giyim sektöründe ve mobilya dekorasyon sektörlerinde varlığını sürdürmüştür.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu kalite anlayışı, bakış açısı ve farklı oluşu ile her geçen gün daha da büyümüş ve fark yaratmaya devam etmiştir. Yıllar içerisinde farklı girişimleri ile yeni adımlar atmaya devam eden Mudo hizmet vermekte olduğu alanlarda farklı markaların doğuşuna da yardımcı olmuştur. Kendi bünyesinde Mudo Concept, Mudo Collection, FTS64 ve Mudo Accessories gibi farklı markaları barındırmaktadır.

Mudo kurulduğu günden bu yana devamlı bir büyüme sağlamış ve hitap ettiği kitleleri her geçen gün daha da büyütmüştür. Özellikle gençlerin modaya bakış açısını daha da geliştirmektedir. Ayrıca elektronik ticaret alanında da adımları erken atanlardan biri olan Mudo 2007 senesinde online mağazasını hizmete açmıştır. Bu alanda açılan online mağazaların ilklerinden olan Mudo halen daha internet üzerinden aktif satış yapmaya da devam etmektedir.

Mudo devamlı olarak güncel olmayı başaran bir marka olmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına büyük önem vermekte olan Mudo sadece bu günü değil yarını da düşünerek geçen zaman ile değişebilecek ihtiyaçlara göre de erken çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle kalite ve farklılığı herkesin ulaşabileceği düzeyde sunmakta olan Mudo müşterilerinin düşüncelerini de önemsemekte ve buna göre adımlar atmaktadır. Mudo farklı coğrafyalarda farklı müşteri kitleleri olan bir marka olmuştur. Bu bölgelerde özellikle tercih edilmekte olan ilk markalar arasında yer almayı başarmaktadır. Bu da Mudo markasını her gün ileri taşımaktadır.

Mudo İş Başvurusu

Mudo iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mudo kariyer sayfası üzerinden hızlı bir şekilde cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mudo İş İlanları

Mudo iş ilanları için buraya tıklayınız. Mudo Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mudo İletişim Bilgileri

Mudo Adres Bilgisi: Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No:10 34394 Şişli / İSTANBUL
Mudo Telefon Numarası: 444 68 36
Mudo Web Sitesi: https://www.mudo.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu