Mağaza İş İlanları

Muharrem Pehlivanoğlu İş Başvurusu

Muharrem Pehlivanoğlu iş başvurusu için kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu kullanabilir ve özgeçmiş bilgilerinizi sisteme yükleyerek hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Muharrem Pehlivanoğlu Hakkında Bilgi

Muharrem Pehlivanoğlu ilk olarak 1980 senesinde kurulmuş olan bir şirketler grubudur. Süpermarket alanında perakende satış gerçekleştiren ilk mağazası İzmir’de açılmış olan şirket ortaklı bir yapıya sahiptir. Kurulduğu günden 1990 senesine kadar toplamda 5 şube açılmış ve aktif hizmet vermiştir.

İlerleyen zamanlarda müşterilerin de talepleri dikkate alınmış ve 2000 senesi sonrasında hızlı bir şekilde şube sayısı artışa geçmiştir. 2015 senesi itibari ile ortaklık yapısında değişikliğe giden Muharrem Pehlivanoğlu Şirketler Grubu üç farklı ticari ünvana sahiptir.

Muharrem Pehlivanoğlu Şirketler Grubu bünyesinde ilk faaliyet alanı olan Muharrem Pehlivanoğlu Marketçilik A.Ş. günümüzde 56 adet şubeye sahiptir. Bu 56 şubede görev almakta olan 750 adet personeli ile hizmet vermektedir.

Grup şirketlerinden bir diğeri olan Pehlivanoğlu Ambalaj ambalaj ve alışveriş çantası üretimleri gerçekleştirmektedir. Pehlivanoğlu İnşaat ise Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet göstermekte olan üçüncü grup şirketidir. Bu şirket bünyesinde ise bu güne kadar 60 bin metrekare büyüklüğünde yapıların inşası tamamlanmıştır.

Muharrem Pehlivanoğlu Şirketlerinden her biri İzmir’in çeşitli yerlerinde faaliyetler göstermektedir. Özellikle marketçilik alanında İzmir’in en çok tercih etmekte olduğu Pehlivanoğlu Marketleri uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan bir market zinciri olmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği ile birlikte kapsamlı marketlere sahip olan Pehlivanoğlu Marketleri halkın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak nitelikli marketçilik hizmeti vermektedir.

Şirketler Grubu bünyesinde yer almakta olan Ambalaj şirketi birçok kişiye üretim ve pazarlama anlamında istihdam sağlamaktadır. Bu şekilde zengin ürün çeşitliliği ile üretim gerçekleştirilir. İnşaat şirketinde ise İzmir’de sağlam ve prestijli inşaat projelerine imza atan firma bu anlamda da İzmir halkını güvenini kazanan bir inşaat firması olmuştur.

Muharrem Pehlivanoğlu İş Başvurusu

Muharrem Pehlivanoğlu iş başvurusu için buraya tıklayınız. Muharrem Pehlivanoğlu insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Muharrem Pehlivanoğlu İş İlanları

Muharrem Pehlivanoğlu iş ilanları için buraya tıklayınız. Muharrem Pehlivanoğlu linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını görebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Muharrem Pehlivanoğlu İletişim Bilgileri

Muharrem Pehlivanoğlu Adres Bilgisi: Kazım Karabekir Mah.6910 Sokak No:4 PK 35865 Pancar Torbalı / İZMİR
Muharrem Pehlivanoğlu Telefon Numarası: 0232 864 2020
Muharrem Pehlivanoğlu Web Sitesi: https://www.mpehlivanoglu.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu