Hastane İş İlanları

Muş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Muş Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Muş Devlet Hastanesi personel alımı yapıyor mu? İşkur arama sistemi üzerinden Muş Devlet Hastanesi iş ilanlarını arayabilirsiniz.

Muş Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Muş Devlet Hastanesi ilk olarak 1954 senesinde sağlık sektörüne 50 yatak kapasitesi ile dahil olmuş ve o yıllarda Memleket Hastanesi olarak faaliyet göstermiştir. Uzun yıllar boyunca kendini sürekli geliştiren ve büyüme sürecinde olan hastane 2019 senesi itibari ile 445 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

66 adet yoğun bakım yatağı bulunan Muş Devlet Hastanesi 5 yataklı KVC yoğun bakım yatağı ve ayaktan tedavi gerçekleştiren kemoterapi ünitesine sahiptir. Muş Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan kalp merkezi ise tescilli olmakla birlikte By Pass ameliyatları, büyük damar ameliyatı ve kalp kapağı ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Muş Devlet Hastanesi birçok alanda kendini geliştirmiş, donanımlı bir hastanedir. Bünyesinde yer alan tüm hekimleri alanında uzman ve deneyimi yüksek bireylerdir. Aynı zamanda hemşireler ve diğer tüm sağlık personelleri de donanımlı personellerdir. Muş Devlet Hastanesinde yer almakta olan tüm branşlarda güncel teknolojiler aktif şekilde kullanılmaktadır.

Tıbbi teknolojileri yakından takip eden Muş Devlet Hastanesi bu sayede alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Güvenilirliğe önem veren hastane aynı zamanda çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Bu sayede bölgede öncü sağlık kuruluşlarından olan Muş Devlet Hastanesi Muş halkı tarafından rağbet görürken çevre illerden de sıkça tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Muş Devlet Hastanesi oldukça donanımlı ve modern ameliyathanelere, etkili ve hızlı görüntülemenin gerçekleştirildiği radyoloji merkezine, güvenilir ve hızlı sonuçların alındığı laboratuvara sahiptir. Bu sayede güveni sağlamış olan Muş Devlet Hastanesi sağlık sektöründe yenilikçi bakış açısı ile var olmaktadır. Herkese eşit ve hakkaniyetli davranmayı son derece önemseyen Muş Devlet Hastanesi tüm ekibi ile birlikte ortak, şeffaf bir çalışma sürdürmektedir.

Muş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Muş Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur arama sistemine Muş Devlet Hastanesi yazarak güncel iş ilanı olup olmadığına bakabilirsiniz.

Alternatif olarak İşkur’da yayınlanan kurum dışı kamu işçi alımlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayınız.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Muş Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Muş Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Muş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Muş Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Eski Tekel Depoları Yanı, Bitlis Yolu Üzeri MUŞ
Muş Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90.436 212 06 70
Muş Devlet Hastanesi Web Sitesi: musdh.bsh@saglik.gov.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu