Kamu İş İlanları

Muski İş Başvurusu

Muski iş başvurusu nasıl yapılır? Muski insan kaynakları sayfasında işçi ve personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir. Muski iş ilanları ve daha fazlası için sitemizdeki detayları inceleyebilirsiniz.

Muski Hakkında Bilgi

Muski 2014 tarihinde resmi gazetede yayımlanmış olan Bakanlar Kurulu kararı neticesinde kurulmuştur. Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak kurulmuş olan Muski kadro ve bütçe itibari ile Büyükşehir Belediyesinden ayrı çalışmaktadır. Muski Muğla ilinde içme ve kullanma suyu konusunda hizmet vermektedir.

Muğla ilinde içme suyu ve kullanma suyu ile aynı zamanda atık su konusunda hizmet vermekte olan bir kurumdur. Muski tüm bu vermiş olduğu hizmetlerde insan sağlığını ve çevreci yaklaşımını düşünerek hareket etmektedir. Bu sayede oldukça etkin ve aynı zamanda kaliteli bir su hizmeti vermekte olan Muski özellikle suda kesintisiz olması noktasına büyük bir önem vermektedir.

Muski su ve atık su alanlarında verdiği hizmeti devamlı olarak iyileştirmeye devam etmektedir. Sürekli gelişme göstermekte olan bu hizmetlerde sistemler ve çalışma koşulları da sürekli olarak iyileştirilmektedir. Vermekte olduğu hizmetlerde sağladığı başarı ile birlikte Muski bu alanda güven vermiş olan öncü bir kurum olma özelliği taşımaktadır.

Muski farklı su kaynaklarına sahiptir. Bunlardan ilki Dipsiz – Yatağan’da yer almaktadır. Bir diğer kaynak ise Soğukdere – Menteşe bölgesinde bulunmaktadır.

Bunların dışında Muski çok sayıda içme suyu arıtma tesislerine ve aynı zamanda atık su arıtma tesislerine de sahiptir. Mumcular, Güvercinlik ve Marmaris’de bulunmak üzere 3 adet içme suyu arıtma tesisi yer almaktadır. Atık su arıtma tesisleri ise farklı bölgelerde yer almaktadır.

Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Ölüdeniz gibi yerlerin de içinde bulunduğu çok sayıda bölgede atık su arıtma tesisi yer almaktadır. Hizmet vermekte olduğu bölgelerde ciddi çalışmalar yürüten Muski abonelerinin su hizmetleri konusunda sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Çok sayıda aboneye hizmet vermekte olan Muski nitelikli ve kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Muski İş Başvurusu

Muski iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinde yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. İş başvurusu için gerekli olan belgeler ve şartları da bu sayfada görebilirsiniz. Daha fazla kamu iş ilanları için bu linki kullanabilirsiniz.

Muski İş İlanları

Muski iş ilanları için buraya tıklayınız. Eğer üst kısımda size uygun bir ilan yoksa veya Kpss puanınızla başvuru yapmak istiyorsanız İşkur arama sistemine Muski yazarak güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Muski İletişim Bilgileri

Muski Adres Bilgisi: Orhaniye Mah. Uğur Mumcu Bulvarı No:41 Menteşe / MUĞLA
Muski Telefon Numarası: 444 48 01
Muski Web Sitesi: https://muski.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu