Market İş İlanları

Öğütler Market İş Başvurusu Formu İle Online Başvuru Yapın

Öğütler Market iş başvurusu nasıl yapılır? Öğütler Market insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilir ve kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü gibi farklı pozisyonlarda kariyerinizi sürdürebilirsiniz.

Öğütler Market Hakkında Bilgi

Öğütler Market ilk olarak 1964 senesinde Ulucanlar’da bulunan küçük bir bakkal şeklinde hizmet hayatının temellerini atmıştır. Sahip oldukları disiplinli çalışma ile birlikte kısa sürede bölge halkının tercihi olan bakkal gelişim ve büyüme sürecine girmiştir.

O günden bu yana devamlı olarak hizmet anlayışını iyiye götüren Öğütler Market halihazırda 16 adet şube ile Ankara ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bir süpermarket zinciri halini alan Öğütler Market her zaman en iyi hizmeti derin tecrübesi ile birlikte Ankara halkına sunmaya çalışmaktadır.

Öğütler Market farklı yönleri ile diğer market ve market zincirlerinden ayrılmaktadır. 2010 senesinde Çankırı ilinde Öğütler Kendi Çiftliğimiz markası ile 1000 büyük baş hayvan kapasitesine sahip olan çiftliğini açmıştır. Bu çiftlikteki süt üretim kapasitesi toplamda 25 tondur. Öğütler Çiftliğinde kendi ineklerinden sağılan süt yine kendi fabrikalarında paketlenmektedir.

El değmeden ortaya çıkan paketlenmiş sütlerde asla herhangi bir koruyucu madde ya da katkı maddesi içermemektedir. Ayrıca Öğütler Kendi Çiftliğimiz içinde 3000 koyun bulunmaktadır. Bu koyunlardan da koyun sütü üretimi gerçekleştirilmektedir. Elde edilen koyun sütü yine katkı ve koruyucu eklenmeksizin tulum peyniri yapılmaktadır. Yapılan tulum peynirleri minimum 6 aylık bir fermente sürecine girer. Sonrasında ise Öğütler Marker Zincirinin raflarında müşteriler ile buluşur.

Öğütler Kendi Çiftliğimiz üretmekte olduğu süt ve süt ürünleri ile özel bir beğeni almaktadır. Ayrıca süt ve süt ürünlerinde katkı ve koruyucu içermiyor olması sebebi ile güvenilir süt ve süt ürünü tüketmek isteyen halk tarafından tercih edilmektedir. Sadece süt ürünleri değil et üretimi de kendi bünyesindeki çiftlikte yapılmaktadır. Benzer şekilde et ve et ürünleri de tamamen katkı ve koruyucu madde eklenmeden halka sunulmaktadır.

Öğütler Market halktan aldığı bu güvenle yine halka farklı hizmet alanları açmaktadır. Kurbanlık da Ankara halkına verilen başka bir hizmet olmaktadır. Öğütler Çiftliğinin et kalitesini bilen Ankara halkı kurbanlık alışverişinde de Öğütler Çiftliğini tercih ediyor. Profesyonel ekipler tarafından kesilen kurbanlar en kısa, temiz ve güvenilir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir.

Öğütler Market İş Başvurusu

Öğütler Market iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu forma özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öğütler Market İş İlanları

Öğütler Market bünyesine zaman zaman personel alımları yapmaktadır. Online iş ilanı bulundurmayan kurum, direk olarak iş başvurularını kabul etmektedir. İhtiyaç olduğunda başvuru yapan adaylar iş görüşmesi için davet edilir ve çeşitli mülakatlardan sonra çalışmaya başlar. Öğütler Market iş başvuru formu için buraya tıklayınız.

Öğütler Market İletişim Bilgileri

Öğütler Market Adres Bilgisi: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 6.Blok No: 213 Gimat Macunköy / ANKARA
Öğütler Market Telefon Numarası: 0.312 397 42 52
Öğütler Market E-posta Adresi: ogutler@ogutler.com.tr
Öğütler Market Web Sitesi: http://ogutler.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu