Enerji Sektörü İş İlanları

Öksüt Madencilik Develi İş Başvurusu

Öksüt Madencilik Develi iş başvurusu ve açık iş pozisyonları. Öksüt Madencilik hakkında genel bilgiler ve iletişim adresleri, insan kaynakları sayfası.

Öksüt Madencilik Develi Hakkında Genel Bilgiler

Öksüt Madencilik Kanada merkezine sahip olan ve Toronto borsasında da işlem görmekte olan Centerra Gold’un Türkiye’de faaliyet göstermekte olan işletme şirketidir. Şirketin kuruluş amacı Türkiye’de maden arama konusunda gösterilen faaliyetlere yönelik çalışmalar yapmaktır.

Öksüt Madencilik Uluslararası standartlara uygun faaliyetler sürdürmektedir. Uluslararası Finans Kuruluşu ve Avrupa İmar Bankası tarafından belirlenen tüm standartları dahilinde faaliyet gösterilmektedir. İŞ sağlığı ve güvenliği ve aynı zamanda çevre standartlarına da önem verilmektedir.

Öksüt Madencilik yapmakta olduğu tüm faaliyetleri önce insan ve çevreyi önemseyerek yürütmektedir. Madencilik faaliyetleri sosyal ve ekonomik alandaki gelişmeler açısından destekleyici bir etki göstermektedir.

Öksüt Madencilik ekip çalışmasına büyük bir önem vermektedir. Mükemmeliyetçi bir anlayışa sahip olan Öksüt Madencilik Develi bu başarının en başta takım tabanlı bir çalışma ile geleceğine inanmakta ve buna paralel çalışmalar sürdürmektedir. Öksüt Madencilik bünyesinde çalışmakta olan tüm personel gerekli bilince ve yetkinliğe sahiptir. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yürütülen çalışmalar her zaman için daha güzel sonuçları beraberinde getirecektir.

Öksüt Madencilik birlikte çalıştığı tüm ortak ve müşterilerine uygun çözümler ve hizmetler ile daha başarılı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerin yanı sıra dürüst olma ve etik değerler konusuna da büyük bir önem vermektedir. Sürdürülebilir bir büyüme yakalamak hedef olarak belirlenmektedir.

Sosyal sorumluluk alanına da Öksüt Madencilik önem vermektedir. Faaliyet gösterilen bölgelerde yöre halkı ile güzel ilişkiler kurmak kuruluşun sosyal sorumluluk alanındaki amaçlarından bir tanesidir. Bu yüzden devamlı olarak sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilmekte ve bu sayede bölge halkı ile iyi bir iletişim sağlanmaktadır. Yerel kuruluşlar ile ilişkiler de önemsenmektedir.

Bu yüzden bu ilişkileri iyi tutmak adına ortak faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Tüm bunları yaparken kültürel değerler ön planda tutulmakta ve faaliyetler buna paralel şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çevre konusunda da büyük bir hassasiyete sahiptir. Çevreye ve doğaya dost olmak, yapılan çalışmalarda bunlara zarar vermeden yoluna devam edebilmek ve yürütülen sorumluluk projeleri ile bu alanda yapıcı çalışmalar yapılması önemsenmektedir.

Öksüt Madencilik Develi İş Başvurusu

Öksüt Madencilik Develi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını görebilir ve özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Linkedin üyeliğiniz yoksa bu sayfadan başvuru yapamazsınız. Kariyer.net üzerinden ya da firma iletişim bilgilerinden insan kaynakları departmanı ile görüşerek iş başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Öksüt Madencilik İletişim Bilgileri

Öksüt Madencilik Adres Bilgisi: Turan Güneş Bulvarı Hollanda Caddesi 3/5 Çankaya / Ankara
Öksüt Madencilik Telefon Numarası: +90 312 408 87 00
Öksüt Madencilik E-posta Adresi: info.omas@centerragold.com
Öksüt Madencilik Web Sitesi: https://oksutmadencilik.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu