Tekstil İş İlanları

Ölçerler Tekstil Kütahya İş Başvurusu

Ölçerler Tekstil Kütahya iş başvurusu ve kariyer olanakları. Ölçerler Tekstil hakkında genel bilgiler ve nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında detaylar verilmektedir.

Ölçerler Tekstil Hakkında Genel Bilgiler

Süleyman Ölçer tarafından kurulan Ölçerler Tekstil 1991 senesinden bu yana tekstil alanında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. İplik kalitesi, üretim olanakları, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kurulduğu günden bu yana alanında önde gelen firmalar arasında yer almaya devam etmektedir.

Son teknolojiler ile 2015 senesinde kurulmuş olan Ölçerler Tekstil fabrikası Kütahya’da bulunmaktadır. Kumaş üretiminde son teknoloji üretim standartları ve aynı zamanda tasarım ekibi tarafından oluşturulan etkileyici tasarımları ile birlikte Ölçerler Tekstil kumaş sektöründe önce ve başarılı bir çizgi oluşturmaktadır.

Kumaş kalitesi ve niteliği kadar desen portföyü açısından da oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Bu bağlamda dünyanın farklı ülkelerinden birçok farklı marka ile işbirlikleri gerçekleştirilir. Ölçerler Tekstil 20 ayrı ülkeye aktif olarak ihracat yapmaktadır. Tekstil konusunda dünya çapında bir üne sahip olan ülkemizin sayılı tekstil üreticilerinden biri olmaktadır. Bu başarıya sebep olan çeşitli faktörler bulunmaktadır.

Kütahya fabrikasında tamamen yüksek kalite bir üretim gerçekleştirilmektedir. İpliği boyalı ve bükümlü olacak şekilde iplik ve jakar üretimi yapılmaktadır. Bu üretimin yapıldığı fabrikada her biri nitelikli olan 300 kişiye istihdam sağlanmaktadır. Fabrikası Kütahya’da bulunan Ölçerler Tekstilin ayrıca İstanbul Osmanbey ve Merter semtlerinde de satış ofisleri bulunmaktadır.

Ölçerler Tekstil yıllık olarak 4 ton kamgarn iplik kapasitesi ve aylık 1 milyon metre de kumaş dokuma kapasitesine sahiptir. Fabrikada dokunmuş olan kumaşların oldukça büyük bir bölümü tamamen pamuklu kumaşlardan oluşmaktadır. Ayrıca son dönemde birçok üründe kullanılmakta olan pamuk – keten kumaş üretimi de gerçekleştirilir. Bunun yanında  %100 keten, viskon, ipek, kot ve likra kumaş çeşitleri de sürekli olarak üretilen çeşitler arasında yer almaktadır.

Ölçerler Tekstil sağlık ve çevre bilinci açısından da hassasiyet sahibidir. Üretilen kumaşlar organik kumaş testlerinden geçmektedir. Ürünlerin insan sağlığı ve çevre için zararlı olmadığı gerekli testler ile ölçülmüş ve belgelenmiştir. Organik üretim alanında GOTS sertifikası ile kumaş üretimi yapabilecek ve satışını da gerçekleştirebilecek düzeyde imkan ve standartlar mümkündür. İnsan sağlığı ve çevre için en iyi olanı hedeflenmektedir.

Ölçerler Tekstil Kütahya İş Başvurusu

Ölçerler Tekstil Kütahya iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada yer alan e-posta adresine cv dosyanızı göndererek iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ölçerler Tekstil İletişim Bilgileri

Ölçerler Tekstil Adres Bilgisi: 1.Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:25 KÜTAHYA
Ölçerler Tekstil Telefon Numarası: 0 (274) 277 01 01 – 02
Ölçerler Tekstil E-posta Adresi: info@olcerlertekstil.com
Ölçerler Tekstil Web Sitesi: http://olcerlertekstil.com/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu