Market İş İlanları

Oli Center İş Başvurusu

Oli Center iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurmanız ve cv bilgilerinizi firma insan kaynaklarına göndermeniz yeterlidir. Gaziantep Oli Center iş ilanları ve personel alımı hakkında detayları sayfamızda takip edebilirsiniz.

Oli Center Hakkında Kısaca Bilgi

Oli Center, 1979 yılında iş adamı Fadıl Kömürcü ve kardeşi Fatih Kömürcü tarafından kuruldu. Uygun fiyat, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yola çıkmıştır.

Oli Center, Gaziantep’in ilk yerli Süpermarketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yıl 1980’i gösterdiğinde, Fadıl Kömürcü ve kardeşi tarafından Abdulkadir Tılfarlıgil’e satılmıştır. 1986 yılında Adnan Yorguner ve Burhan Büyükkömürcü gibi iş adamlarının da ortak olmasıyla firma daha da büyümüştür.

Gaziantep’in en tanınmış ve simge olmuş markalarından bir tanesi olan Oli Center’in toplamda 22 şubesi bulunmaktadır. 22 şubede toplam 550 personel çalışmakta olan Oli Center, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Gaziantep Oli Center Şubeleri : Değirmiçem, Binevler, Güvenevler, Bahçelievler, Emek, Cebesoy, Karataş, İbrahimli, Universite Şubesi, Duisburg, Toki Şubesi, Milliegemenlik Şubesi, Batıkent, Fevziçakmak, Sarıgüllük, 23 Nisan, Aksu, Yeditepe ve Başkarakol Şubesi şeklindedir.

Oli Center İş Başvurusu

Oli Center iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Oli Center insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurarak, cv bilgilerinizi Oli Center insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Oli Center’e dilerseniz şubeleri üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Herhangi bir şubesine giderek cv dosyanızı elden teslim edebilirsiniz.

Gaziantep Oli Center İş İlanları

Gaziantep Oli Center iş ilanlarını firmanın insan kaynakları sayfası üzerinden takip etmek için bu linke tıklayınız. Oli Center insan kaynakları sayfasında firmanın insan kaynakları politikası hakkında bilgiler alabilir ve kariyer olanaklarını inceleyebilirsiniz. Hangi pozisyonlara iş alımı yapılacak ve işe alınacak olan personellerde aranan şartlar gibi bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Oli Center İletişim

Oli Center Adres Bilgisi: Alifuat Cebesoy Blv. No:15 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
Oli Center Telefon: (0342)324 16 04
Oli Center Web: http://www.olicenter.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu