Eğitim Kurumları İş İlanları

Öncü Koleji İş Başvurusu

Öncü Koleji iş başvurusu ve öğretmen alımı, personel alımı hakkında bilgiler. Öncü Koleji insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öncü Koleji Hakkında Bilgi

Eğitim ve Öğretim hayatına 1993 senesinde başlayan Ankara Öncü Koleji öğrencilerini yetiştirirken ilk olarak iyi insan yetiştirmeyi kendine prensip edinmiştir. Bunun için de aşılanacak olan temel değer merhamet olmaktadır. Bu değerlerin ışığında öğrencilerin duygusal, fiziksel ya da zihinsel olacak tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir. Öncü Kolejinde eğitim görmekte olan öğrencilerin en büyük artısı yakın takipte bir eğitim alıyor olmalarıdır. Her bir öğrenci ayrı ayrı ele alınır ve hiçbir kıyasa tabi tutulmaksızın bireysel bir gelişim gözlemi yapılır. Bu da daha iyiye giden yolda büyük bir anahtar olmaktadır.

Öncü Koleji bünyesinde yer almakta olan her bir eğitimci kendi alanında tamamen uzman, gerekli tüm bilgi ve tecrübe donanımına sahip, öğretmeyi ve mesleğini seven, öğrencilerine değer verecek eğitimcilerdir. Gerek idareciler, gerekse öğretmenler öğrencilerinin gelebilecekleri en iyi noktaya gelmelerini sağlamak için elinden gelen tüm gayreti göstermektedirler. 1993 senesinden bu yana aynı prensip ve gayret ile çalışmalarına devam eden Öncü Koleji kurulduğu günden bu yana Ankara’da eğitim alanında bir isim yapmış, yetiştirip mezun ettiği birçok öğrenciyi iyi pozisyonlarda görmüş, değerler açısından da zengin bireyler yetiştirmiştir. Bu da Ankara halkı tarafından Öncü Koleji’ne duyulan saygıyı daha da pekiştirmiştir.

Öncü Koleji öğrencilerine gösterdiği ilgi ve ihtimamı fiziksel olanaklar ile de sağlamaktadır. Bir kolejde olması gereken tüm fiziksel olanaklara Öncü Koleji sahiptir. Derslikler, ortak alanlar, laboratuvarlar ve diğer birimler de öğrenciler için ideal bir ortam oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle eğitimi daha da kolay ve rahat hale getirebilecek tüm donanım sağlanmaktadır.

Teknolojik açıdan da öğrencilerin donanımlı şekilde yetişebiliyor olmaları son derece önemli bir diğer husus olmaktadır. Bu yüzden tüm okul teknolojik yenilikleri bünyesinde barındırmaktadır. Tüm derslerin eğitimlerinde de bu teknolojik olanaklardan faydalanılmaktadır. Bu sayede öğrenciler de kendi çalışmalarında teknolojik olanaklardan faydalanabilirler. Öncü Koleji 21. Yüzyılda tüm değerleri bünyesinde barındıran, aynı zamanda bilimsel olarak da kendini geliştirmiş bireyler yetiştirir. Yabancı dil konusunda da tüm öğrenciler için büyük bir hassasiyet gösterilmektedir.

Öncü Koleji Eğitim Kurumları
Öncü Koleji Ankara’da eğitim hizmeti veren bir kurumdur. Öncü Kolejine ait 5 farklı lokasyonda eğitim kurumu bulunmaktadır. Yenimahalle, Etlik, Keçiören ve Pursaklar’da bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu, fen liseleri bulunmaktadır.

Öncü Koleji İş Başvurusu

Öncü Koleji iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan online iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Öncü Koleji insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Öncü Koleji bünyesine dönem dönem öğretmen alımı, personel ve çeşitli pozisyonlara hizmetli alımı yapmakta olan bir eğitim kurumudur.

Öncü Koleji İş İlanları

Öncü Koleji iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda direk olarak eğitim kurumuna iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilanları ve diğer detaylar için Öncü Koleji Linkedin sayfasını inceleyebilirsiniz.

Öncü Koleji İletişim Bilgileri

Öncü Koleji Adres Bilgisi: İlkyerleşim Mh. 1955. Cd. No: 2/1 Yenimahalle / Ankara
Öncü Koleji Telefon Numarası: 0 850 770 00 70
Öncü Koleji Web Sitesi: https://www.oncukolej.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu