Holding İş İlanları

Özdilek İş Başvurusu

Özdilek iş başvurusu için insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Özdilek iş ilanları ve diğer detaylar için açıklamayı inceleyebilirsiniz.

Özdilek Hakkında Bilgi

Kuruluşu 1971 senesine dayanan Özdilek kurulduğu günden bu yana aynı inanç ve heyecan ile birlikte adımlarını her geçen gün daha da güçlü atmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olan Özdilek faaliyet gösterdiği her alanda iz bırakan bir marka haline gelmiştir. Özdilek ilk olarak Bursa Kapalı Çarşıda başlayan havlu üretimini daha da büyütmüş ve kısa sürede bu konuda çok büyük yol kat etmiştir.

Özdilek öncelikli sektörü olan ev tekstilindeki başarısını ilerleyen zamanlarda gıda, enerji, perakende mağaza, sağlık merkezi, kafe ve restoran işletmesi, alışveriş merkezi, inşaat ve sigortacılık, sinema ve turizm alanlarında da yaptığı işler ile çok daha kapsamlı bir yapıya sahip olmuştur. Halihazırda 14 adet alışveriş merkezine, 7 adet hipermarkete, 4 farklı yerde yer alan departman mağazalarına ve 168 adet ise ev tekstili üzerine satış yapan mağazalara sahip olarak ülkenin dört bir yanında faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca internet üzerinden alışveriş olanağı da bulunan Özdilek özdilekteyim.com internet adresi üzerinden online alışveriş yapmak isteyen müşterilerine de kolaylık sağlamaktadır.

Özdilek bahsettiğimiz çok sayıdaki merkezi ve dükkanı ile birlikte ürünlerini halkla buluştururken diğer taraftan farklı satış yerlerinde de ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Özdilek mağazaları dışında 800 farklı noktada Özdilek ürünleri satışa sunulmaktadır. Bu 800 satış noktasını Özdilek markasının müşterileri ile buluşturmaya devam eden 20 adet bölge bayisi bulunmaktadır. Ayrıca Özdilek sadece ülke içinde değil uluslararası faaliyetler açısından da güçlü bir firmadır. Irak, İran, Kıbrıs, Kosova, Romanya, Lübnan, Romanya, Arnavutluk, Karadağ ve Rusya’da yer alan çok sayıdaki satış noktasında Özdilek ürünleri Dünya piyasasına açılmaktadır.

Farklı alanlarda da iddialı faaliyetlere imza atan Özdilek Holding inşaat alanında da benzer işler çıkarmıştır. Konut projeleri gerçekleştiren Özdilek 2013 senesinde Eskişehir’de Loft konutlarını hayata geçirmiştir. Benzer şekilde 2017 senesinde ise kurulduğu yer olan Bursa’da Orange City projesini gerçekleştirmiştir. Ayrıca 1996 senesinden bu yana kendi alışveriş merkezlerinin de inşaatlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Özdilek İş Başvurusu

Özdilek iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan linke tıklayarak iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özdilek İş İlanları

Özdilek iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Özdilek iş ilanlarını listeleyerek açık pozisyonları görebilir ve size uygun iş alanına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özdilek İletişim Bilgileri

Özdilek Adres Bilgisi: Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No. 343/3 Osmangazi / Bursa
Özdilek Telefon Numarası: 0 224 219 60 00
Özdilek Web Sitesi: https://www.ozdilekholding.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu