Hastane İş İlanları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi iş başvurusu ve kariyer olanakları. Özel Çankaya Yaşam Hastanesi hakkında genel bilgiler, iş imkanları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Hakkında Bilgi

Çankaya Yaşam Hastanesi Başkent Ankara’nın en seçkin semtlerinden biri olan Çankaya’da hizmet vermektedir. Halkın sağlık alanındaki nitelikli hizmet ihtiyacını karşılamak üzere yola çıkan kurum 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Konum itibari ile de Ankaralıların tercih ettiği ve ulaşım açısından avantajlı bir yerde bulunmaktadır. Birçok farklı sağlık alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Birçok farklı alanda uzmanlık gerektiren tedavileri üstlenmektedir. Özellikle ileri ve yenilikçi tedaviler noktasında da kısa zamanda büyük başarılar elde etmiştir.

Radyoloji ve Biyokimya Laboratuvarları
Özel Çankaya Yaşam Hastanesi bünyesinde Radyoloji ve Biyokimya laboratuvarları da yer almaktadır. Bu da teşhis noktasında da başarılı ve hızlı olunabilmesi için oldukça etkili olmaktadır.

Bu laboratuvarlarda gerçekleştirilen görüntüleme işlemleri ve tetkiklerin sonuçları uzun saatler ya da günler beklemeksizin doğrudan ilgili hekimin kendi bilgisayarından görüntüleyebileceği şekilde düzenlenmiştir. Teknolojik olanakları sonuna kadar kullanan Çankaya Yaşam Hastanesi bunu büyük bir artı olarak hanesine eklemektedir.

Yenilikçi ve Konforlu Bir Tasarım
Özel Çankaya Yaşam Hastanesinde fiziksel olanaklar açısından da oldukça yenilikçi ve konforlu bir tasarım tercih edilmiştir. Bu da hastaların rahatına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Tüm bu yenilikçi artıları ile birlikte Çankaya Yaşam Hastanesi hem Ankara hem de diğer illerden birçok hastanın tercih ettiği bir sağlık kurumu haline gelmiştir.

Lokal hastalıkların tedavisinde olduğu gibi genel sağlık taramalarında da Çankaya Yaşam Hastanesi başarılı olmaktadır. Check up yaptırmak isteyen hastalar için avantajlı ve detaycı bir sonuç alacakları için tercih edilebilir bir seçenek olmaktadır.

Hekimlerle Kolay İletişim Kurabilme
Çankaya Yaşam Hastanesini özel kılan noktalardan bir tanesi ise hekiminiz ile iletişim kurma noktasında sağlayacağınız kolaylık olmaktadır. Evden çıkması güç hastalar için ya da yoğun tempoda çalışanlar için aciliyeti olmayan durumlarda hekimler ile iletişim kurmak son derece kolay olmaktadır.

Hiç evinizden çıkmadan sağlıkla ilgili konularda hekiminize görüntülü olarak ulaşabilir ve ona istediğiniz soruları yönelterek bilgi alabilirsiniz. Kolaylıklara önem verilen kurumda akşam poliklinik hizmetleri de verilebilmektedir. Gün içerisinde vakti olmayanlar için büyük bir avantaj olan akşam hizmeti çok sık tercih edilmektedir.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve iletişim formu üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Hastane insan kaynakları ile telefon üzerinden görüşerekte bilgi alabilirsiniz.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İş İlanları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Linkedin sayfasına ulaşabilir ve hastane çalışanlarının profillerini görebilir, insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Birlik Mahallesi Şehit Kurbani Akboğa Sokak (Eski 4.cadde) No:26 Çankaya / Ankara
Telefon: (0312) 496 5151
Fax: (0312) 496 5051
E-Posta : info@cankayayasamhastanesi.com
Web Sitesi: http://www.cankayayasamhastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu