Hastane İş İlanları

Özel Medstar Antalya Hastanesi İş Başvurusu ve Kariyer Olanakları

Özel Medstar Antalya Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Özel Medstar Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Hastane hakkında genel bilgiler ve kariyer olanaklarından bahsedilmektedir.

Özel Medstar Antalya Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Medstar Hastaneleri ülkemizde uluslararası düzeyde tanınmış ve sağlık hizmetleri sunan Memorial Sağlık Grubu’na bağlıdır. Akdeniz Bölgesinde sağlık hizmetleri sunan Özel Medstar Hastanesi, Antalya’da toplamda 2 farklı lokasyonda hizmet sunmaktadır.

Antalya merkez ve Topçular’da bulunan Özel Medstar Hastanelerimizde deneyimli kadromuz ve gelişmiş tıp teknolojisine sahip ekipmanlarımızla tüm dallarda hastalarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Özel Medstar Hastanesi : Kanser Merkezi
Bünyemiz içerisinde yer alan “kanser merkezi” dünya çapında ve ülkemizde referans merkezi durumundadır. Kanser tedavilerinde yurtdışında kullanılan en gelişmiş teknolojiler Özel Medstar Hastanesinde de kullanılmaktadır.

Medstar Kemoterapi ve Sanat Merkezi
Medstar Kemoterapi ve Sanat Merkezinde tedavi olan hastalarımıza tecrübeli tedavi ekibi tarafından sosyal aktivite imkanları sunulmaktadır. Çeşitli müzik çalışmaları, resim çizme, yoga aktiviteleri ve tiyatro etkinlikleriyle kemoterapi hastalarının tedavilerine destek sağlanmaktadır.

Medstar Antalya Hastanesi, özellikle kadın sağlığı ve doğum konusunda da uzmanlaşmış kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kadın sağlığı dışında diğer branşlarda da deneyimli uzman kadrosu ile ve yenilenen modern binasıyla hastalara konforlu bir hizmet vermektedir. Toplamda 4.600 metrekare kapalı alanı olan hastanenin 58 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Medstar Antalya Hastanesi Personeli Ne iş Yapar?

Hastanelerde en sık rastlanan personel meslek grupları şunlardır:

  1. Doktorlar: Hastaların teşhis ve tedavisi için sorumlu kişilerdir. Tıp eğitimi almış ve belirli bir alanda uzmanlaşmış doktorlar, hastanede yeni doğanlar, çocuklar, kadınlar, erkekler, yaşlılar gibi farklı yaş grubundaki hastalara bakabilir.
  2. Hemşireler: Doktorların yanı sıra, hastaların bakımı, ilaçların verilmesi, tıbbi cihazların kullanılması ve hastalıkların takip edilmesi gibi işlevleri yerine getiren sağlık personelidirler. Bu nedenle  Hemşirelik eğitimi almış olan bu kişiler, hastaların psikolojik ihtiyaçlarına da yardımcı olurlar.
  3. Tıbbi teknisyenler: Laboratuvar testleri, radyolojik tetkikler, kan transfüzyonları ve diğer tıbbi işlemler için kullanılan cihazların yönetiminden sorumludurlar. Bu kişiler, hastaların durumlarını izlemek, raporlamak ve tedavi sürecinde doktorlara destek sağlamakla görevlidirler.
  4. Diyetisyenler: Hastaların beslenme programlarını hazırlayan ve takip eden sağlık personelidirler. Bu nedenle kişiler, hastalıkların tedavisi için özel diyet programları hazırlarken, sağlıklı beslenme konusunda da danışmanlık yapabilirler.
  5. Psikologlar: Hastanede yatan hastaların psikolojik ihtiyaçlarına destek olurlar. Ayrıca bu kişiler, hastaların yaşadığı stres, kaygı ve depresyon gibi durumlarla başa çıkmalarına yardım ederler.
  6. Sosyal çalışmacılar: Hastanede yatan hastaların sosyal ihtiyaçlarına yardımcı olan kişilerdir. Bu kişiler, hastaların sosyal hizmetler, maddi yardım, ev bakımı ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırlar.
  7. Hasta kayıt görevlileri: Hastaneye gelen hastaların kayıtlarını tutarlar ve hastaların dosyalarını hazırlarlar. Ayrıca, hastaların randevu işlemleri ve diğer yönetimsel işlemleri ile ilgilenirler.
  8. Temizlik ve güvenlik personeli: Hastanenin hijyenik koşullarının korunmasından sorumlu olan personeldir. Ayrıca temizlik personeli hastanenin her yerini temiz tutmakla görevlidir, güvenlik personeli ise hastanenin güvenliğinden sorumludur.

Bu meslek gruplarındaki personelin hepsi, hastanelerin etkin bir şekilde çalışmasında kritik bir rol oynarlar ve hastaların sağlık bakımı sürecinde önemli bir desteği temsil ederler.

Medstar Antalya Hastanesi İş Başvurusu

Memorial Hastanesine bağlı olan Medstar Hastanesi iş başvurusu için hastane insan kaynakları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alt kısımda yer alan telefon numaraları üzerinden iletişim kurabilir .Ya da Memorial Hastanesi kariyer.net ilanlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Medstar Antalya Hastanesi İş İlanları

Medstar Hastanesi iş ilanları hakkında bilgi almak. Ve açık iş pozisyonlarını görmek için Memorial Hastanesi insan kaynakları sayfasına bakabilirsiniz. Açık kadrolar ve işe alım süreci hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

Medstar Antalya Hastanesi İletişim
Adres: Yıldız Mh Yıldız Cd 220 Sk No 19 ANTALYA
Telefon: (0242) 310 92 92
Faks: (0242) 310 92 90
E-posta: medstar.iletisim@medstar.com.tr

Medstar Topçular Hastanesi İletişim
Adres: Tarım Mah. Perge Bulv. No:19 ANTALYA
Telefon: 0(242) 310 32 32
Faks: (0242) 312 00 30
E-posta: medstar.iletisim@medstar.com.tr

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu