Market İş İlanları

Özhavare İş Başvurusu

Özhavare iş başvurusu ve kariyer olanakları. Özhavare Market iş ilanları için insan kaynakları sayfasında yer alan ilanlara bakabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhavare Market Hakkında Bilgi

Özhavare Hatay Antakya’da marketçilik alanında hizmet vermektedir. Özhavare Market kurulduğu günden bu yana devamlı olarak kalite standartlarını yükseğe taşıyarak sektörde önemli faaliyetlere imzasını atmış ve halkın sevdiği ve güvendiği bir marka haline gelmiştir. Özhavare Market bünyesinde tamamen uzman bireyler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman personelleri sayesinde daha da nitelikli bir hizmet verebilen Özhavare farklı projeler ile de hizmet hayatına devam etmektedir. Özhavare Market aynı zamanda yenilikçi bir yapıya da sahiptir. Teknolojinin olanaklarını yakından takip eden Özhan Market bunu kendi alanında uygulanabilecek şekilde hayata geçirmektedir. Bu sayede nitelikli hizmeti yine farklı yollar ile halka buluşturmaya devam etmektedir.

Özhavare Market Hatay Antakya’da çok sayıda şube ile hizmet vermektedir. Merkez şubesinde Antakya Merkez’de oturan halka hizmet verirken diğer şubeleri ile de ilçe ve semtlere hizmet götürmektedir. Bu şubeler arasında İstiklal Şubesi, Petrol Şube, Akdeniz Şube ve Atatürk şubeleri yer almaktadır. Ayrıca bu şubelerin yanında Hatay Defne’de yer alan Çekmece Şubesi ve Turunçlu Şubesi de yer almaktadır. Çok sayıdaki şubeleri ile geniş hizmet ağına sahip olan Özhavare bir marketler zinciri haline gelmiştir. Bu sayıyı ilerleyen zamanlarda daha da ileriye taşıyabilecek olan Özhavare Market bu başarısını verdiği hizmetin Hatay halkı tarafından sevilmesine ve beğenilmesine borçludur.

Özhavare Market geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sunmakta olduğu bu ürün çeşitliliğini en uygun fiyatlar ile halkla buluşturması Özhavare Market’i diğer marketlere göre daha seçilir yapmıştır. Özhavare Marketler Zinciri sadece normal fiyatları ile değil sunduğu fırsat ürünleri ile birlikte de tercih edilir olmaktadır. Devamlı olarak farklı ürün gruplarında cazip fiyat indirimleri yapmakta olan market bütçesini düşünen halk tarafından tercih edilmektedir. Özhavare Marketler Zinciri bünyesinde yer almakta olan ürünlerin sadece fiyatlarına değil kalitesine de önem vermektedir. Gıda ürünlerinde özellikle taze olmasına dikkat edilir. İnsan sağlığını tehdit edecek satışlardan kaçılır. Kaliteli ürünler tercih edilir ve bu ürünlerin daha uygun fiyatlara halkla buluşturulması sağlanır. Bu da Özhavare Marketin büyümesini daha iyi açıklamaktadır.

Özhavare İş Başvurusu

Özhavare iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş başvuru formunu doldurabilir, cv dosyasınızı ekleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhavare Market İletişim Bilgileri

Özhavare Market Adres Bilgisi: E-5 Karayolu Cd. No:168 Antakya / HATAY
Özhavare Market E-Posta: bilgi@ozhavare.com
Özhavare Market Telefon Numarası: +90 326 221 07 76
Özhavare Market Web Sitesi: https://ozhavare.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu