Fabrika İş İlanları

Özka Lastik İş Başvurusu

Özka Lastik iş başvurusu ve işçi alımı hakkında bilgiler. Özka Lastik insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özka Lastik Hakkında Bilgi

Tamamen yerli bir marka olan Özka Lastik ilk olarak Kocaeli’de kurulmuş ve burada hizmet vermektedir. Kanık Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yerli sermayesi ile üretim kapasitesini her geçen gün artırmış ve milli bir gurur haline gelmiştir. Sadece üretim ağında değil diğer aşamalarda da büyüyen ve devamlı olarak gelişen bir kapasiteye sahiptir.

Özellikle satış ve dağıtım ağında benzer şekilde büyük bir başarı göstermektedir. Ülkemizde lider konumunda olan Özka Lastik yurtdışında da faaliyetler göstermektedir. Birçok ülkeden elde ettiği müşterileri ile dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde 81 ile de hizmet sağlarken diğer taraftan dünya çapında 84 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Özka Lastik teknolojik gelişmeleri, özellikle sektöre anlamdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede sahip olduğu yüksek teknoloji üretim tesisleri sayesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Kamyonet ve minibüs, traktör, römork, iş makinesi, biçerdöver, panzer ve radyal traktör ve forklift lastiği üretimi gerçekleştirmektedir. Tüm bu kategorilerde büyük bir üretim yatırımına sahiptir.

Üretimler dışında araştırma ve geliştirme faaliyetlerine de önem verilmektedir. 2017 senesinde sertifikalanmış olan Ar – Ge merkezi 36 kişi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede yapılan üretimler basit bir çalışmanın değil uzman bir kadronun ürünü olmaktadır. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 27001 yönetim sistemleri Özka Lastik tarafından uygulanmaktadır. Tasarım ve üretim dahil olmak üzere tüm aşamalarda aktif bir denetleme sistemine sahip olan Özka Lastik ürünlerinin tüm aşamalardan kalite ve güven testlerinden geçmesini sağlamaktadır.

Özka Lastik sahip olduğu istihdam olanakları ile birlikte 900’e yakın çalışanı bünyesinde barındırmaktadır. Planlı bir büyüme içerisinde olan Özka Lastik potansiyelini daha verimli kullanabilmek için elinden geleni yapar. Tekdüze üretim dışında farklı aktivitelere de önem veren Özka Lastik yurtiçinde ve yurtdışında fuarlara, seminerlere ve eğitim faaliyetlerine katılım konusunda da oldukça aktiftir. Bu sayede personellerinin de eğitimlerini ve bilgilerini devamlı olarak ileriye götürmelerini sağladığı için üretimdeki nitelik daha da artmaktadır.

Özka Lastik İş Başvurusu

Özka Lastik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özka Lastik insan kaynakları sayfasında ik politikası, çalışma ortamı ve iş başvuru formunu bulabilirsiniz. Özka Lastik açık iş pozisyonlarını bu sayfada görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özka Lastik İş İlanları

Özka Lastik iş ilanları için buraya tıklayınız. Özka Lastik kariyer sayfası üzerinden iş ilanlarını listeleyebileceğiniz gibi Linkedin sistemi üzerinden de açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Linkedin ağı üzerinden firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özka Lastik İletişim Bilgileri

Özka Lastik Adres Bilgisi: Mahmut Paşa mah. Kanal yolu cad. No:129 Kullar/ İZMİT
Özka Lastik Telefon Numarası: +90 262 349 50 00
Özka Lastik Web Sitesi: https://ozkalastik.com/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mrh Özka.lastikte çalışmak istiyorum lojistik te daha önce başka bir firmada çalıştım tercubem var tel 0507 534 33 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu