Fabrika İş İlanları

Özkan Demir Çelik İş Başvurusu

Özkan Demir Çelik iş başvurusu için firmanın insan kaynakları ve kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Özkan Demir Çelik personel alımı ve diğer detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Özkan Demir Çelik Hakkında Bilgi

Özkan Demir Çelik Sanayi Anonim Şirketi 1953 senesinde İzmir Aliağa’da kurulmuştur. 460 bin metrekarelik alanda hizmet vermekte olan Özkan Demir Çelik kurulduğu günden bu yana devamlı artan potansiyeli ile birlikte üretim yapmaktadır. Özkan Demir Çelik’in Çelikhanesi yıllık olarak 1 milyon tonluk üretim kapasitesine sahiptir. Haddehane üretim kapasitesi ise yıllık olarak 700 bin tondur. Özkan Demir Çelik ürettiği çelik profilleri ile birlikte Demir Çelik, Maden ve Tünel, Otomotiv sektörü, Gemi Sanayi, Demiryolları, İş ve Tarım Makinaları sektörü, Enerji sektörüne malzeme hizmeti vermektedir.

Özkan Demir Çelik üretim konusunda nitelikli hizmet vermektedir. Özellikle hizmet vermekte olduğu sektörlerde duyulan ihtiyaca göre müşterilere özel çözüm üretmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını dinleyen uzmanlar buna göre bir çözüm üretir ve daha sonra üretim aşamasına geçmektedir. Yaptığı üretimleri her zaman zamanında teslim eden Özkan Demir Çelik müşterileri her açıdan memnun etmektedir. Vermekte olduğu hizmet sayesinde sadece ülke çapında değil dünya çapında da çok güvenilir bir marka haline gelmiş ve farklı ülkelere çelik ihracatı yapmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de katkı sağlayan Özkan Demir Çelik verdiği hizmeti her geçen gün geliştirmeyi ve büyütmeyi hedef edinmektedir.

Özkan Demir Çelik yaptığı üretimlerde geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Çelikhanede hali hazırda üretilmekte olan 416 adet farklı ürün çeşidi vardır. Bu ürün çeşitliliği her geçen gün daha da genişlemektedir. Yaptığı araştırma ve geliştirme faaliyetlerine de ağırlık veren Özkan demir Çelik tecrübesini doğru şekilde kullanarak teknoloji ile birleştirmekte, bu sayede her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Sahip olduğu derin tecrübesi sadece ülkemizdeki demir ve çelik alanındaki üretimlerde değil dünya çapında da sayılı demir çelik üreticileri arasında yer almasına sebep olmaktadır. Özkan demir Çelik kaliteli çelikler, vinç rayları demiryolu profilleri, gemi ve offshore sanayi profilleri konusunda büyük üretimler yapmaktadır. Özkan Demir Çelik tüm çalışanları ile birlikte bir ekip olarak nitelikli tasarım ve üretim yapmaktadır.

Özkan Demir Çelik İş Başvurusu

Özkan Demir Çelik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özkan Demir Çelik kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi yazarak online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Özkan Demir Çelik İş İlanları

Özkan Demir Çelik iş ilanları için buraya tıklayınız. Özkan Demir Çelik Linkedin sayfası üzerinden firmanın açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve bu firmada çalışmak için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özkan Demir Çelik İletişim Bilgileri

Özkan Demir Çelik Adres Bilgisi: Bozköy Köyü 13. Cad. 35800 Aliağa – İZMİR
Özkan Demir Çelik Telefon Numarası: +90(232) 625 15 15
Özkan Demir Çelik Web Sitesi: https://www.ozkandemir.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu