Hastane İş İlanları

Özkaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özkaya Tıp Merkezi iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formu kullanılmaktadır. Özkaya Tıp Merkezi doktor, hemşire, sağlık görevlisi ve diğer alanlarda yapılacak olan personel alımları hakkında bilgiler.

Özkaya Tıp Merkezi Hakkında Bilgi

Özkaya Tıp Merkezi iki ayrı şubesi ile Ankara Kızılay semtinde 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana geçen sürede Ankara halkının sağlık hizmetleri noktasında tercih etmekte olduğu sayılı kuruluşlardan biri olmuştur.

Özkaya Tıp Merkezi sahip olduğu imkanları ile birlikte hastalara en iyi hizmeti vermek için devamlı olarak çalışmaktadır. Özkaya Tıp Merkezinde yer alan tüm doktorlar kendi alanlarında uzman ve tecrübe açısından da oldukça donanımlı kişiler arasından seçilmiştir. Sadece hekimler değil aynı zamanda merkezde hizmet vermekte olan sağlık personeli ve diğer tüm personelleri ile de nitelikli bir hizmet vermeye devam eder.

Özkaya Tıp Merkezi tıbbi teknolojileri ve bu alanda çıkan yenilikleri yakından takip etmektedir. Modern tasarım tıbbi cihazların yer aldığı merkezde uzman kadrolar ile birlikte nitelikli sağlık hizmeti verilmektedir. Sağlık merkezi standartları açısından da uluslararası standartlara uyum göstermektedir. Hitap ettiği kitle açısından ise çok geniş bir yelpazeye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Konum olarak Ankara merkez semtlerinden bir tanesinde bulunuyor olması sayesinde hem Ankara halkı tarafından hem de ülkenin farklı illerinden gelmiş kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Ayrıca başkente gelen yabancılara da hizmet verilmektedir. Standartları sayesinde yakaladığı bu çeşitli kitlelere en iyi hizmeti vermek için tüm çalışanlar müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Özkaya Tıp Merkezi fiziki koşullarını devamlı olarak iyileştirmeye ve teknolojiyi kullanmaya devam ederken dijital teknolojilerin kullanımına da önem verilmiştir. İnternet sitesi dinamik yapısı ile hastaların yararına hizmetleri içerisinde barındırır. Özellikle randevu almak için kullanılabilecek olan sistemde hastalar teşhis ve tedavi süreçleri ile ilgili olarak tüm bilgileri görüntüleyebilmektedir.

Sadece internet sitesi üzerinden değil farklı uygulamalar üzerinden de hastane ile ilgili iletişim kurmanız mümkün. 7 gün 24 saat aktif olan watsapp hattı üzerinden taleplerinizi iletebilir ve istediğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Hasta odaklı olan yapısı sayesinde her daim kolaylaştırmaya çalışan Özkaya Tıp Merkezi hastalarına sunmakta olduğu hizmetlerini her geçen gün daha da iyileştirme çabasındadır.

Özkaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özkaya Tıp Merkezi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özkaya Tıp Merkezi insan kaynakları sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu sayfa üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özkaya Tıp Merkezi İş İlanları

Özkaya Tıp Merkezi iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden sağlık kurumunun iş ilanlarını listeleyebilir ve bu ağ üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özkaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özkaya Tıp Merkezi Adres Bilgisi: Milli Müdafaa Caddesi Numara: 16 Kızılay / Çankaya – Ankara
Özkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası: (0312) 417 85 85
Özkaya Tıp Merkezi Web Sitesi: https://ozkayatipmerkezi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu