Market İş İlanları

Özkuruşlar İş Başvurusu

Özkuruşlar iş başvurusu yapmak için firma insan kaynakları sayfasındaki iş başvuru formunu doldurabilir ve online başvuru yapabilirsiniz. Özkuruşlar Market iş ilanları ve daha fazlası için açıklamayı inceleyin.

Özkuruşlar Market Hakkında Bilgi

1990 senesinde İstanbul Maltepe semtinde küçük bir dükkan ile hizmete başlayan Özkuruşlar o günden bu yana devamlı bir büyüme ile marketçilik sektöründe varlığını sürdürmektedir. 1990 yılında tek bir dükkanda başlayan marketçilik serüvenine her geçen gün yeni ve daha büyük şubeler açılmıştır.

Daha sonra Küçükbakkalköy, Çekmeköy, Kayışdağı, Gülsuyu, Sarıgazi, Suadiye, Ümraniye, Üsküdar, Yakacık, Koşuyolu mağazaları ve daha pek çok mağazayı bünyesine eklemiştir. Bu sayede çok daha geniş bir hizmet alanına sahip olan Özkuruşlar halktan aldığı güven ve olumlu geri dönüşler sayesinde çok sayıda şube açma imkanı elde etmiştir.

Özkuruşlar bir yerel market grubu olarak gösterdiği faaliyetleri her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmiş ve aynı şekilde de devam etmektedir. Kalite ise her zaman için Özkuruşlar Marketler Grubunda vazgeçilmez nokta olmaktadır. Kalite ve güven politikası ile birlikte müşteri memnuniyetini hedefleyen Özkuruşlar kazanmış olduğu prestijli isim sayesinde tercih edilir bir konuma yükselmiştir.

Özkuruşlar Şarküteri, Kasap, Meyve ve Sebze, Kuruyemiş ve açık bakliyat gibi kategorilerde de satış yapmaktadır. Ayrıca geniş alanları sayesinde züccaciye alışverişi yapmak isteyenlerin de tercih edebileceği kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Gıda konusunda İstanbul halkının güvenle alışveriş yaptığı Özkuruşlar Market satışa sunduğu gıda ürünlerinin muhafaza edilmesi noktasında çok dikkatli olmaktadır. Ayrıca tamamen taze ve güvenilir ürünler sunuyor olmak da Özkuruşlar tarafından müşterilerine garanti edilmektedir.

Özkuruşlar marketlerinde sağladığı hizmet kalitesini dijital dünyaya da taşımıştır. Özkuruşlar internet sitesi üzerinden de müşterilerinin takip edebileceği bir platforma sahip olmuştur. Web sitesinde güncel kataloğu rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Marketlerde güncel olarak devamlı fiyat indirimleri yapılmaktadır. Bu indirimleri internetten takip eden müşteriler marketlerdeki cazip fiyat avantajlarından faydalanma şansı elde etmektedir.

Mağazalarda hizmet etmekte olan tüm personel alanında tamamen uzman kişilerdir. Market hizmet politikasını benimsemiş olan personel kaliteye dikkat ederek müşterilere her zaman için memnuniyet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için dikkat eden market personeli mağazalara başvuran müşterilerin gereken nitelikli hizmeti alabilmesi için canla başla çalışır.

Özkuruşlar İş Başvurusu

Özkuruşlar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfadaki iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi Özkuruşlar Market insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Özkuruşlar Market İletişim Bilgileri

Özkuruşlar Market Adres Bilgisi: Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No:37 Ataşehir / istanbul
Özkuruşlar Market Telefon Numarası: (0216) 420 67 58
Özkuruşlar Market Web Sitesi: https://www.ozkuruslar.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu