Mağaza İş İlanları

Özşanal İş Başvurusu

Özşanal iş başvurusu için firma insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Özşanal iş ilanları ve kariyer olanakları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Özşanal Hakkında Bilgi

İlk olarak 1990 senesinde İzmir Bornova’da kurulan Özşanal perakende mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk olarak bir mağaza ile faaliyetlerine başlayan Özşanal ilerleyen yıllarla birlikte faaliyetlerini büyütmüş ve çok daha büyük bir alanda hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda toplam 6 farklı ilde 23 ayrı mağazaya sahiptir.

Bunun dışında e ticaret portalına da sahiptir. İnternet üzerinden de satış yapan Özşanal teknolojinin ve çağın getirdiklerine ayak uydurmaktadır. Günümüzde internet alışverişlerinin ciddi manada artmış olması ile birlikte yenilikçi yapısı ile birlik Özşanal internet satışlarını da başlatmıştır. Bu sayede 6 ilin dışındaki tüm illere de hizmet vermektedir.

Özşanal mağazalarında çok çeşitli alanlarda hizmet verilmektedir. Cep telefonu, elektronik eşyalar, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma sistemleri, elektrikli ev aletleri, halı, mobilya, perde, spor aletleri, ev tekstili, züccaciye, motorlu araçlar, bebek ve çocuklara yönelik gereçler, giyim ve ayakkabı ürün gruplarında satış yapılmaktadır. Yani kısaca ihtiyaç duyacağınız hemen her şey Özşanal mağazalarında yer almaktadır.

Özşanal mağazalarını halk için cazip kılan temel birçok nokta bulunmaktadır. Özellikle piyasanın altındaki fiyatları Özşanal’ı cazip kılmaktadır. Özşanal mağazalarında bulunan ürünlerin fiyatları piyasaya göre oldukça uygun olmaktadır. Sadece fiyat uygunluğu açısından değil daha farklı özellikleri ile de halkın sevgisini kazanmıştır. Özellikle nitelikli ve kaliteli ürünlerin satışını yapan Özşanal ürünlerinin arkasında her zaman için durmaktadır. Bu da tercih sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Özşanal mağazalarını tercih edilebilir kılan ve diğerlerinden ayıran temel faktörlerden bir tanesi ise elbette ki kredi kartı olmaksızın taksitli satış yapıyor oluşudur. Kredi kartı kullanmayanların, kredi kartında yeterli bakiyesi olmayanların ya da çeşitli sebeplerle elden taksit ile alışveriş yapmak isteyenlerin tercihleri Özşanal mağazalarına yönelmektedir.
Özşanal mağazalarında diğer alışveriş alternatifleri de bulunmaktadır. Hem ürün çeşitliliği çok fazla olan hem de aynı zamanda ödeme imkanlarında çok fazla alternatife sahip olan Özşanal ile birlikte herkes isteklerine kavuşabiliyor. Verdiği hizmet ile beğeni ve güven kazanan Özşanal ülkemizin tanınan markalarından biri haline gelmiştir.

Özşanal İş Başvurusu

Özşanal iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özşanal kariyer sayfasında iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu forma özgeçmiş bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özşanal İş İlanları

Özşanal iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Özşanal iş ilanlarını listeleyebilir ve bu ağ üzerinden de özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Özşanal İletişim Bilgileri

Özşanal Adres Bilgisi: Karacaoğlan Mah. 6165 Sk. No: 12/A Işıkkent, Bornova İZMİR
Özşanal Telefon Numarası: 0850 811 55 55
Özşanal Web Sitesi: https://www.ozsanal.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu