Hastane İş İlanları

Öztan Hastanesi İş Başvurusu

Öztan Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Uşak Öztan Hastanesi iş ilanları ve kariyer olanakları için sitemizde bulunan linklere tıklayabilirsiniz.

Öztan Hastanesi Hakkında Bilgi

Halen hastanenin başhekimliğini devam ettiren Op. Dr. M. Uğur Öztan Öztan Hastanesini 1988 senesinde Uşak’ta kurmuştur. Özel sağlık hizmeti vermek amacı ile kurulan Öztan Hastanesi iyilik değerini kendine prensip edinmiş ve bu değer istikametinde yaptığı işleri yürütmeye devam etmektedir. İyilik ile yapılan hangi iş olursa olsun o işin isteyerek yapılacağını ve iyilik ile verilen bir hizmetin karşı tarafı yani hastaları memnun etmeyi başaracağını düşünen Öztan Hastanesi personellerine de devamlı olarak bu temel prensibi aşılamaktadır.

Uşak halkının nitelikli sağlık hizmeti alabilmesi için Öztan Hastanesi elinden gelen tüm olanakları kullanmaktadır. İnsan sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu düşünen bir hizmet anlayışına sahip olan Hastanede çalışmakta olan hekimler de buna göre seçilmektedir. Halk tarafından beğenilen ve sevilen, alanında gerekli bilgi ve tecrübe donanımına sahip hekimler tercih edilmektedir. Sadece hekimler değil, hastanede hizmet veren diğer sağlık ve hizmet personellerinin seçiminde de hassasiyet gösterilmektedir. İşini her zaman hoşgörü ve titizlik ile devam ettirecek personeller tercih edilmektedir.

Öztan Hastanesi bütün imkanlarını verimli bir şekilde kullanmaktadır. Birçok farklı bölümde açılan polikliniklerde nitelikli insanlar çalışmaktadır. Tüm temel bölüm poliklinikleri Öztan Hastanesinde mevcuttur. Öztan Hastanesi teknolojinin olanaklarını da maksimum seviyede kullanmaya özen gösterir. Özellikle internet üzerinden hastane oldukça ulaşılabilir bir platform haline getirilmiştir. Hastalar dilediğinde internet sitesi üzerinden kısa sürede kolaylıkla randevu alabilirler. Randevu ya da herhangi bir konuda bilgi almak için danışma hattını da kullanabilirler. Ayrıca sosyal ağlarda da Öztan Hastanesini görmek mümkün.

Öztan Hastanesi fiziksel koşullarını iyileştirmeye de önem vermektedir. Birçok bölümdeki tedavi ve tanı yöntemleri teknolojik olarak yüksek ekipman ile sağlanmaktadır. Öztan Hastanesi kanser hastalığının teşhis ve tedavisinde başarılı olmaktadır. Hastanede bulunan MR cihazı sayesinde hastalar kısa sürede teşhis edilerek etkili tedavi yöntemleri uygulanmaya başlamaktadır. Ayrıca Öztan Hastanesi hastaların ve halkın bilinçlenmesi için de çeşitli çalışmalar yürütür. Farklı ve önemli hastalıklar konusunda bilinçlendirmeye yönelik yazılar yayınlanmakta ve zaman zaman halkın bilinçlenmesi için çalışmalar yapar.

Öztan Hastanesi İş Başvurusu

Öztan Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Hastane iletişim bilgileri üzerinden insan kaynakları departmanına ulaşabilir ve kariyer olanakları, açık iş pozisyonları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Öztan Hastanesi İş İlanları

Öztan Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Öztan Hastanesi iş ilanlarını görebilirsiniz. Linkedin ağı üzerinden size uygun olan iş ilanına başvuru yapabilir ve cv bilgilerinizi Öztan Hastanesi insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Öztan Hastanesi İletişim Bilgileri

Öztan Hastanesi Adres Bilgisi: Kemalöz Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 139, UŞAK
Öztan Hastanesi Telefon Numarası: (0276) 216 16 00
Öztan Hastanesi E-posta Adresi: info@oztanhastanesi.com
Öztan Hastanesi Web Sitesi: http://www.oztanhastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu