Fabrika İş İlanları

Ravin Yağ İş Başvurusu

Ravin Yağ iş başvurusu yapmak için firmanın e-posta adresine cv, özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Ravin Yağ iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar.

Ravin Yağ Hakkında Kısaca Bilgi

Ravin Yağ, 1985 senesinde Eskişehir’de kurulmuştur. Eskişehir’in Muttalip beldesinde faaliyetlerine başlayan Ravin Yağ, 2006 senesinde el değiştirmiş ve Ravin Yağ Sanayi tarafından satın alınmıştır.

Ravin Yağ Sanayi, bu satın almadan sonra yapmış olduğu Ar-Ge yatırımları ve genç, uzman personelleriyle en kaliteli ürünü sunabilmek adına her konuda kendini geliştiren bir şirket olmuştur. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen uygunluk belgesini almaya hak kazanan Ravin Yağ, ürün ve hizmet kalitesi dışında, insana ve çevreye de değer veren bir şirkettir. Bu konuda birçok kalite belgesi bulunmaktadır.

Ülkemizde birçok il ve ilçede bayilikleri bulunan Ravin Yağ, her geçen daha da büyümeye devam etmektedir. Bitkisel yağ sektöründe en iyi olabilmek adına sağlıklı bir büyüme hedef edinen firma, üretim kapasitelerini de her geçen gün arttırmaktadır. Öncelikle bölgesel bir hedef belirleyerek amaçlarına ulaşmak isteyen Ravin Yağ, daha sonra ulusal bir şirket haline gelmeyi amaçlamıştır.

Eskişehir, Odunpazarı’nda faaliyetlerini sürdüren Ravin Yağ’da çalışmak ve kariyerinizi bu şirkette devam ettirmek için alt kısımda verdiğimiz detayları inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ravin Yağ İş Başvurusu

Ravin Yağ iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Firmanın iletişim sayfası üzerinde bulunan e-posta adresine cv dosyanızı ekleyerek gönderebilirsiniz. Firma iş ihtiyacı halinde size geri dönüş yapacaktır. Özgeçmiş dosyanız, Ravin Yağ insan kaynakları departmanı havuzunda yer alacak ve personel alımı ihtiyacında size geri dönüş olacaktır.

Ravin Yağ İletişim

Ravin Yağ Adres Bilgisi: Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54/C Odunpazarı/Eskişehir
Ravin Yağ Telefon: 0 222 240 19 07
Ravin Yağ Web: http://www.ravin.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu