Hizmet Sektörü İş İlanları

TGS İş Başvurusu

TGS iş başvurusu nasıl yapılır? TGS iş ilanları, staj olanakları, firma tarihçesi gibi önemli bilgilerde yer almaktadır. Firmanın insan kaynakları politikası ve işe alım şartlarını inceleyebilir, verdiğimiz linkler üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük ve en çok personel bulunduran şirketlerinden biri durumunda olan TGS, bünyesine dönem dönem eleman ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

TGS’de Kariyer: Sizlere sunacak olduğumuz yönergeler sonrasında alt bölümde bulunan “iş başvurusu” formuna tıklayarak TGS’de kariyer yapabilirsiniz. TGS’de stajını yapmak isteyen öğrencilerde yine alt kısımda yer alan staj başvurusu linkerine tıklayabilirler.

TGS Açılımı: TGS Aero olarak da tanınan şirketin açılımı Turkish Ground Services olarak bilinmektedir. Bu şirkete gerçekleşecek iş başvuruları yalnızca TGS insan kaynakları sayfası üzerinden yapılabilir.

TGS Hakkında Bilgi

Tgs Yer Hizmetleri, Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığı ile 2010 yılında faaliyete geçirilmiştir. İstanbul Atatürk Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı, İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Antalya İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, Milas, Bodrum ve Muğla Dalaman Havaalanı olmak suretiyle toplamda 8 istasyonda anlaşmalı olmuş olduğu 118 ayrı havayolu şirketine özel olarak hazırladığı hizmetlerle, etkinliklerini sürdürmektedir.

TGS’de 8.000 Üzerinde Personel Bulunmaktadır
Kaliteyi en üst seviyede tutarak sunmuş olduğu uluslararası standartlarda hizmetler ve bünyesinde 8 bin üzerinde personel ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Rakamsal olarak 1500’den fazla ekipmanı vasıtasıyla faaliyetlerini en iyi şekilde devam ettirmektedir.

TGS Hizmetleri: Tgs, “Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği” çerçevesi kapsamı altında harekât, ramp, kargo ve yolcu hizmetleri gibi hizmetler sunmaktadır. Tgs firması şirket politikası olarak tüketici memnuniyetini ilk planda görür. Sunmuş olduğu hizmetlerin kusursuz olması için ülkeler arası normlarda politikaları benimsemiştir.

TGS Almış Olduğu Sertifikalar
TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi ile sunduğu hizmetlerin ne kadar kaliteli olduğunu ispat etmiştir. Bir çok kalite sertifikası olan firma, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarında İSAGO tescilini de almayı başarmıştır.

2014 senesi içinde de Bodrum ve Dalaman istasyonlarında da İSAGO almak için başvuru işlemlerini gerçekleştirmiştir. Ek olarak SHGM tarafınca firmalara sağlanmakta olan “Yeşil Havalimanı Kuruluşu” sertifikasını 2012 yılında Adana ve Antalya istasyonlarında, 2013 yılında da İzmir İstasyonunda almıştır.

Engelsiz Havalimanı Kuruluşu sertifikasını 2013 yılında Sabiha Gökçen, İzmir, Ankara, Adana, Bodrum, İstanbul, Antalya ve Dalaman havalimanlarında bünyesine katmıştır.

TGS İnsan Kaynakları
“Doğru işe doğru insan” anlayışı ile icraatlarına start veren TGS Yer Hizmetleri Anonim Şirketi, iletişim yeteneği yüksek olan, rekabetçi olan, risk alabilen ve kendini sürekli olarak geliştirebilecek insanları bünyesine katmaktadır. En önemli şartlardan bir tanesi İngilizce veya farklı bir dili biliyor olmanızdır. TGS iş başvurusu yapacak olan adaylar çeşitli sınavlara alınırlar ve bu sınavlarda başarı göstermiş olanlar iş görüşmesi için mülakata çağrılırlar.

TGS İş Başvurusu

Şirket insan kaynakları ve kariyer sayfası : http://www.tavhavalimanlari.com.tr/tr-TR/insan-kaynaklari/pages/kariyer adresinde ve bu link üzerinden yapabilirsiniz.

TGS Staj Başvurusu

http://tr.tgs.aero/?from=tr adresine üstünden staj olanaklarını inceleyebilirsiniz. Şirket genellikle yaz mevsimlerinde stajyer öğrencilerin kabulü yapmaktadır. Staj için Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri diğer meslek grubundaki öğrencilere göre daha fazla tercih edilmektedir.

TGS’de Kariyer yapmak İçin Gerekli Şartlar
– Adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Tercih olarak ön lisans ve lisans mezunları daha avantaja sahip konumda.
– Rezervasyon ve bilet satışı gibi konularda deneyimli olan adaylar bir adım önde olacaktır. Öncesinde herhangi bir havayolu veya seyahat acentesinde çalışmış adayların şansı daha fazla.
– Troya programını veya diğer CRS programlarını kullanmak.
– İngilizceyi iyi derecede bilmek. İngilizce dışında farklı yabancı diliniz varsa bu sizin için büyük avantaj olacaktır.
– İletişimi güçlü, Türkçe dili iyi kullanan ve akıcı bir diksiyona sahip olmak.
– İstanbul vilayetinde yaşamak.
– Takım çalışmasına eğilimli, kendini geliştirebilen adaylar iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu