Havaalanı İş İlanları

THY Afetzede Öğrencilerimize Yönelik Part-Time İş İlanı

THY Part-time İş İlanı

Ülkemiz şu anda tarihindeki en trajik felaketlerden birini yaşıyor. Bu zor zamanlarda milli havayolu şirketi olmanın sorumluluğunu ve depremden etkilenen her vatandaşımızın acısını hissediyoruz. Depremden etkilenen öğrenciler, Take-Off 101 (THY Part-time İş İlanı ) programımıza başvurarak. Dünya çapında ün kazanmış Türk Hava Yolları ailesinin bir üyesi olabilirler.

Dünyanın en fazla uluslararası destinasyonuna uçan THY kariyerinize Take-Off 101 (Anadolu Part-Time) programıyla başlamak. Yeteneklerinizi geliştirir ve diğer adaylar arasından sıyrılmanıza yardımcı olur.

 

Başvuru Şartları:

İletişim becerileri, takım ruhu ve çözüm odaklı yaklaşımları. İle başarılı bir şekilde parça zamanlı çalışan meslektaşlarımız. Take-Off 101 (THY Part-time İş İlanı) programıyla en üst düzeyde kariyerlerine başlama fırsatı yakalayacaklar. Aşağıdaki kriterleri karşıladığınızı düşünüyorsanız, başvurunuzu heyecanla bekliyoruz:

  • Türk vatandaşı olmak veya mavi kart sahibi olmak,
  • 1 Ocak 1997 tarihinde veya daha sonrasında doğmuş olmak,
  • 4 yıllık bir üniversitenin herhangi bir bölümünde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak,
  • 2024 yılında mezun olmak zorunludur.
  • Başvurduğunuz ofiste haftada en az 2 gün, en fazla 30 saat tam zamanlı çalışabilecek olmak,
  • Sabıka kaydı veya arşivi olmamak,
  • İngilizceyi iyi derecede bilmek, *Başarılı bir İngilizce sınavının tamamlanması gereklidir.
  • 2935 Sayılı Olağanüstü Hal Kanunu kapsamında Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman. Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya. Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ illerinde “etkilenen” olarak değerlendirilen başvuru sahipleri. Yada birinci derece yakınları (anne, baba veya kardeş),
  • 11 il dışında eğitim gören ve kendisi veya birinci derece yakınları.(Anne, baba veya kardeş) Olarak “etkilenen” olarak değerlendirilen başvuru sahipleri de başvurabilirler.

THY Part-time İş İlanı Başvuru Süreci ve Değerlendirme:

Değerlendirme süreci hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

THY Part-time İş İlanı Çalışma Yerleri ve Çalışma Şartları

Adana, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Antalya, Denizli, Isparta, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Batman, Siirt, Elâzığ, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Erzincan, Iğdır, Kars, Gaziantep, Kahramanmaraş, İstanbul, Hatay, İzmir, Kastamonu, Zonguldak, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Şırnak, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Adıyaman, Sivas, Tokat, Trabzon, Rize-Artvin, Van ve Hakkari’de çeşitli iş fırsatları sunuyoruz.

Başvuru sürecinde sadece tercih edeceğiniz bir çalışma yeri seçebilirsiniz. Başvurunuzu, okulunuzun ya da ikamet ettiğiniz şehirle uyumlu olduğunuz şehir bazında değerlendireceğiz.

Bazı birimlerimiz esnek çalışma saatleriyle çalışırken, diğerleri vardiyalı çalışma gerektirebilir. Zorunlu stajı olan adaylarımız, çalıştıkları birimde kısmi süreli çalışan olarak stajlarını tamamlayabilirler.

Yukarıdaki gereksinimleri karşılayan adaylarımızın başvuru sürecine devam etmesi için, güncel belgeleri E-Devlet sistemi üzerinden göndermeleri gerekmektedir. Bu belgeler, not dökümü, adli sicil kaydı ve kendileri ile birinci derece yakınlarının (ebeveyn ya da kardeş) ikametgah belgelerini içermektedir. Adli sicil kaydınızı “Adli Sicil Sorgulama” ekranından alırken, kurum türü olarak “Resmi” seçmeniz gerekmektedir.

THY Part-time İş İlanı

 

THY İş İlanları

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin milli havayolu şirketi konumundadır ve merkezi İstanbul’dadır. Şirketin uçuş ağı, Avrupa, Orta Doğu. Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika. Kuzey ve Güney Amerika dahil olmak üzere birçok bölgeye yayılmaktadır. Geçmiş yıllarda, 2015 yılında 61.2 milyon, 2018 yılında 75.2 milyon, 2019 yılında 74.3 milyon, 2020 yılında 28.0 milyon ve 2021 yılında 44.8 milyon yolcu taşıdığı bilinmektedir.

Ayrıca, Amerikalı havacılık derecelendirme kuruluşu AviRate tarafından 2018 yılında verilen 5 yıldızlı küresel hava yolu ödülüne sahiptir. Skytrax’ın 2016 ödülleri de dahil olmak üzere. Türk Hava Yolları birçok alanda yüksek dereceler almıştır. 127 ülkede. 53 iç hat ve 287 dış hat olmak üzere 335 şehir ve 340 havaalanına uçuş gerçekleştirmektedir. Bu geniş uçuş ağı, dünyanın en çok ülkesine sefer düzenleyen havayolu unvanına sahip olmasını sağlamaktadır.

Türk Hava Yolları, ayrıca Antalya merkezli SunExpress havayolu şirketinde Lufthansa ile %50-%50 ortaklığı, Saraybosna merkezli B&H havayollarında %49 ortaklığı ve Tiran merkezli Air Albania’da ise %49,12 ortaklığı bulunmaktadır. Ankara merkezli AnadoluJet hava yolu markası da yine Türk Hava Yolları’nın sahipliği altındadır.

Turkish Technic Aday Giriş

Thy teknik  aday girişi iş başvurularını buradan yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu