Hastane İş İlanları

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvuru formunu doldurarak hastanede sağlık personeli, hizmetli veya idari personel olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 2009 yılında açılmıştır. Günümüze kadar 1.5 milyona yakın hastaya sağlık hizmeti sunan Çakırtepe Hastanesi, 30bin civarı ameliyat yaparak kendini sektörde ispatlamıştır.

2020 itibariyle 11 yılı geride bırakan Çakırtepe Hastanesi, son teknoloji ekipmanlarıyla ve güler yüzlü sağlık çalışanlarıyla bölge halkına sağlık hizmeti vermekte olan bir özel hastanedir.

Bulunmuş olduğu bölgede sportif ve kültürel faaliyetlerede desteğiyle bilinen bu hastane aynı zamanda toplum sağlığı ile ilgili bilinçlendirme panelleri ve konferansları da düzenlemektedir. Ordu ilinin en iyi hastaneleri arasında gösterilen Çakırtepe Hastanesi, bünyesinde birçok personel çalıştırarak insanlara istihdam olanakları sağlamaktadır. Sizlerde bu hastanede çalışmak isterseniz alt kısımda vermiş olduğumuz linkler üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu

Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öncelikle hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan iş başvuru formundan kendinize uygun iş pozisyonu seçmekle başlayabilirsiniz. Bu bölümde idari personel, sağlık personeli ve yardımcı personel şeklinde 3 farklı pozisyon bulunuyor. Bu pozisyonlardan birini seçtikten sonra alt kısımda yer alan forma cv bilgilerinizi doldurabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş İlanları

Ünye Çakırtepe Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayarak açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Eğer bu bölümde iş ilanı yoksa üst kısımda verdiğimiz iş başvurusu linkini kullanın ve direk olarak hastaneye özgeçmiş bilgilerinizi gönderin.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi Tepe Yolu Sokak No : 43 Ünye / ORDU
Telefon Numarası: +90 452 324 1 324
Faks Numarası: +90 452 324 74 74
E-mail: info@cakirtepehastanesi.com.tr
Web Sitesi: http://www.cakirtepehastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu