Gıda Sektörü İş İlanları

Yepaş Ekmek İş Başvurusu

Yepaş Ekmek iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgi. Yepaş iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını takip etmek için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz.

Yepaş Hakkında Kısaca Bilgi

Yepaş, 1995 senesinde Ankara’nın Yenimahalle semtinde kurulmuştur. Firmanın tam ismi Yenimahalle Ekmek Pazarlama Anonim Şirketi şeklindedir. Yepaş, kiralık bir büro içerisinde ekmek pazarlama, ekmek imalat ve un, maya, katkı gıdalarının satışı amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Sincan ve Etimesgut bölgelerinde yer alan fırıncılara hammadde teminleri yapılarak ortaklıklar yapılmış ve firma zamanla büyüyerek günümüzdeki haline gelmiştir.

1998 yılında Sincan Organize Sanayi sınırlarında bulunan bir arazi satın alınarak fabrika yapılmıştır. 3 yıl süren fabrikanın yapımından sonra tüm gerekli olan makineler kurulmuş ve toplamda 5.800 metrekare kapalı alanda faaliyetlere başlamıştır.

Türkiye’de ilk kez kurulmuş olan makine teçhizatıyla 1 saatte 7.000 ekmek kapasiteli ve yine saatte 3.100 ekmek kapasiteli iki tünel fırınla üretimlerini sürdürmektedir. Ankara ve çevre illere hizmet sunan Yepaş Ekmek, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla dikkat çekiyor.

Yepaş Ekmek Fabrikasında birçok farklı türde ekmek üretimi yapılmaktadır. Müşteri portföyünü her geçen gün arttıran Yepaş, birçok farklı kategoride ekmek üretimi yapmaktadır. 50 gramdan 1.250 grama kadar farklı boyutlarda ve türlerde ekmek üretimleri yapmaktadır. Ekmek dışında roll, sandviç ve bilumum unlu mamullerin de üretimini yapmaktadır. Üretilen ekmekler ambalajlı ve son teknoloji sistemlerde üretilmektedir. Hijyen kuralları içerisinde üretilen ekmekler, gıda mühendislerinin denetiminde hazırlanmaktadır.

Yepaş’a ait toplam 40 araçla ekmek dağıtımları günlük olarak taze şekilde gerçekleşmektedir. Kendine ait olan filosuyla Ankara ve çevre bölgelere en hızlı şekilde teslimatlar gerçekleşmektedir.

Yepaş Ekmek İş Başvurusu

Yepaş Ekmek iş başvurusu için bu linke tıklayarak iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz. Firmanın web sayfasında direk olarak iş başvurusu yapabileceğiniz online iş başvurusu bulunmamaktadır. İnsan kaynakları departmanına bağlanarak kariyer olanakları ve nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yepaş İletişim Bilgileri

Yepaş Ekmek Adres Bilgisi: Sincan İtfaiyesinin Arkası, Ahi Evran Mah. Çatalca Sok. No:11 Sincan Ankara
Yepaş Ekmek Telefon: +90 312 2763070
Yepaş Ekmek Web: https://www.yepas.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu